Language Links On Menu (1.0.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Weight
az: Çəki

en: Menu
az: Menyu

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Never
az: Heç vaxt

en: Full
az: Tam

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: About
az: Haqqında

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Language type
az: Dil növü
