Language Links On Menu (1.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Weight
be: Вага

en: Menu
be: Меню

en: Never
be: Ніколі

en: Short
be: Сціслы

en: About
be: Аб

en: Text format
be: Фармат тэксту
