Language Links On Menu (1.0.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Short
bo: བསྡུས་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག
