Language Links On Menu (1.0.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Weight
el: Βάρος

en: Menu
el: Μενού

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Never
el: Ποτέ

en: Full
el: Πλήρες

en: Short
el: Σύντομο

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: About
el: Περί

en: Only
el: Μόνο

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου
