Language Links On Menu (1.0.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Weight
hr: Težina

en: Menu
hr: Izbornik

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Never
hr: Nikada

en: Short
hr: Kratki

en: About
hr: Opis

en: Text format
hr: Oblik unosa
