Language Links On Menu (1.0.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Weight
is: Vægi

en: Menu
is: Valmynd

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Never
is: Aldrei

en: Short
is: Stutt

en: About
is: Um

en: Only
is: Aðeins

en: Text format
is: Textaforsnið
