Language Links On Menu (1.0.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Weight
ja: ウェイト

en: Menu
ja: メニュー

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: Never
ja: なし

en: Full
ja: すべて

en: Short
ja: 短い

en: Multilingual
ja: 多言語

en: About
ja: アバウト

en: Only
ja: 限定

en: Text format
ja: テキストフォーマット

en: Language type
ja: 言語タイプ
