Language Links On Menu (1.0.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Weight
lt: Svoris

en: Menu
lt: Meniu

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Never
lt: Niekada

en: Full
lt: Pilnas

en: Short
lt: Trumpas

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: About
lt: Apie

en: Only
lt: Tik

en: Text format
lt: Teksto formatas
