Language Links On Menu (1.0.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Weight
nn: Vekt

en: Never
nn: Aldri

en: Short
nn: Kort

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Text format
nn: Tekstformatering
