Language Links On Menu (1.0.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Weight
cy: Pwysau

en: Menu
cy: Dewislen

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Never
cy: Byth

en: Short
cy: Byr

en: Text format
cy: Fformat testun
