Language Links On Menu (1.0.2) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Weight
de: Gewichtung

en: Menu
de: Menü

en: Before
de: Davor

en: After
de: Danach

en: Never
de: Nie

en: Full
de: Vollständig

en: Short
de: Kurz

en: Instructions
de: Anleitung

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: About
de: Über

en: Flags
de: Kennzeichnungen

en: Only
de: Nur

en: Text format
de: Textformat

en: Configure the module
de: Das Modul konfigurieren

en: Language type
de: Sprachtyp

en: Allows access to the module configuration page.
de: Ermöglicht den Zugriff auf die Modulkonfigurationsseite.
