Language Links On Menu (1.0.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Weight
eo: Pezo

en: Menu
eo: Menuo

en: Never
eo: Neniam

en: Full
eo: Kompleta

en: Short
eo: Mallonga

en: Text format
eo: Tekstformato
