Language Links On Menu (1.0.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ku: سەنگ

en: Menu
ku: پێڕست

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Short
ku: کورت

en: About
ku: دەربارە

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق
