Language Links On Menu (1.0.2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Weight
oc: Pes

en: Menu
oc: Menú

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Never
oc: Pas jamai

en: Full
oc: Complet

en: Short
oc: Cort

en: Instructions
oc: Instruccions

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: About
oc: A prepaus

en: Text format
oc: Format de tèxte
