Language Links On Menu (1.0.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Weight
te: భారం

en: Menu
te: మెనూ

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత

en: Full
te: పూర్తి

en: Instructions
te: సూచనలు

en: About
te: గురించి

en: Text format
te: వచన ఆకృతి
