Language Links On Menu (1.0.3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ast: Pesu

en: Menu
ast: Menú

en: Active
ast: Activu

en: Never
ast: Nunca

en: Short
ast: Curtiu
