Language Links On Menu (1.0.3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Weight
bg: Тегло

en: Menu
bg: Меню

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Active
bg: Активен

en: Never
bg: Никога

en: Only
bg: Само

en: Text format
bg: Текстов формат
