Language Links On Menu (1.0.3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Weight
bn: ভর

en: Menu
bn: মেনু

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Short
bn: ছোট

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Text format
bn: লেখার ফরম্যাট
