Language Links On Menu (1.0.3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Weight
ca: Pes

en: Menu
ca: Menú

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Active
ca: Actiu

en: Never
ca: Mai

en: Full
ca: Complet

en: Short
ca: Curt

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: About
ca: Detalls

en: Flags
ca: Marcadors

en: Only
ca: Només

en: Text format
ca: Format del text
