Language Links On Menu (1.0.3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Weight
cs: Váha

en: @type
cs: Typ

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Active
cs: Aktivní

en: Never
cs: Nikdy

en: Full
cs: Celé

en: Short
cs: Krátký

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: About
cs: Popis

en: Only
cs: Pouze

en: Text format
cs: Formát textu

en: Language type
cs: Typ jazyka
