Language Links On Menu (1.0.3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Weight
eu: Pisua

en: Menu
eu: Menua

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Active
eu: Aktiboa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Full
eu: Osoa

en: Short
eu: Laburra

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: About
eu: (r)i buruz

en: Flags
eu: Banderak

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Language type
eu: Hizkuntza mota
