Language Links On Menu (1.0.3) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Weight
fi: Paino

en: Menu
fi: Valikko

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Active
fi: Voimassa

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Full
fi: Kokonainen

en: Short
fi: Lyhyt

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: About
fi: Tietoja

en: Flags
fi: Liput

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: Configure the module
fi: Muuta moduulin asetuksia

en: Language type
fi: Kielityyppi
