Language Links On Menu (1.0.3) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Weight
hi: मान

en: Menu
hi: सूची

en: Before
hi: पहले

en: After
hi: बाद में

en: Active
hi: सक्रिय

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Full
hi: पूरा

en: Short
hi: छोटा

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: About
hi: के बारे में

en: Text format
hi: पाठ प्रारूप
