Language Links On Menu (1.0.3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Weight
hu: Súly

en: Menu
hu: Menü

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Active
hu: Aktív

en: Never
hu: Soha

en: Full
hu: Teljes

en: Short
hu: Rövid

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: About
hu: Leírás

en: Flags
hu: Jelölők

en: Only
hu: Csak

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Language type
hu: Nyelvtípus
