Language Links On Menu (1.0.3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Weight
id: Bobot

en: Before
id: Sebelum

en: After
id: Sesudah

en: Active
id: Aktif

en: Never
id: Tidak pernah

en: Full
id: Penuh

en: Short
id: Singkat

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: About
id: Tentang

en: Text format
id: Format teks

en: Language type
id: Tipe bahasa
