Language Links On Menu (1.0.3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Weight
it: Peso

en: Before
it: Prima

en: After
it: Dopo

en: Active
it: Attivo

en: Never
it: Mai

en: Full
it: Completo

en: Short
it: Corto

en: Multilingual
it: Multilingue

en: About
it: Informazioni

en: Flags
it: Contrassegni

en: Only
it: Solo

en: Text format
it: Formato del testo

en: Language type
it: Tipo di lingua
