Language Links On Menu (1.0.3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Weight
jv: Urutan

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Active
jv: Aktif

en: Never
jv: Ora tahu

en: Short
jv: Cendhek

en: About
jv: Ngenani

en: Text format
jv: Format tèks
