Language Links On Menu (1.0.3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Weight
ka: წონა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Active
ka: აქტიური

en: Never
ka: არასდროს

en: Full
ka: სრული

en: Short
ka: მოკლე

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
