Language Links On Menu (1.0.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Active
km: សកម្ម

en: Never
km: កុំ

en: Short
km: ខ្លី

en: About
km: អំពី

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
