Language Links On Menu (1.0.3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Weight
my: အစဉ်

en: Menu
my: မီနူး

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Short
my: တိုတို

en: About
my: အကြောင်း

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
