Language Links On Menu (1.0.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ne: वजन

en: Menu
ne: मेनु

en: Active
ne: सक्रिय

en: Short
ne: छोटो

en: About
ne: बारेमा
