Language Links On Menu (1.0.3) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Active
nl: Actief

en: Never
nl: Nooit

en: Full
nl: Volledig

en: Short
nl: Kort

en: Instructions
nl: Instructies

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: About
nl: Over

en: Only
nl: Alleen

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Language type
nl: Taaltype
