Language Links On Menu (1.0.3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Weight
ro: Greutate

en: Menu
ro: Meniu

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Active
ro: Activ

en: Never
ro: Niciodată

en: Full
ro: Complet

en: Short
ro: Scurt

en: Instructions
ro: Instructiuni

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: About
ro: Despre

en: Only
ro: Doar

en: Text format
ro: Formatare text

en: Language type
ro: Tip de limbă
