Language Links On Menu (1.0.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Weight
sl: Teža

en: Menu
sl: Meni

en: Active
sl: Aktiven

en: Never
sl: Nikoli

en: About
sl: O modulu
