Language Links On Menu (1.0.3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Weight
sv: Vikt

en: Menu
sv: Meny

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Active
sv: Aktiv

en: Never
sv: Aldrig

en: Full
sv: Fullständig

en: Short
sv: Kort

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: About
sv: Om

en: Flags
sv: Flaggor

en: Only
sv: Endast

en: Text format
sv: Textformat

en: Language type
sv: Språktyp
