Language Links On Menu (1.0.3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Weight
ta: எடை

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Never
ta: இல்லை

en: Full
ta: முழு

en: Short
ta: குறுகல்

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: About
ta: பற்றி

en: Text format
ta: உரை வடிவம்
