Language Links On Menu (1.0.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Menu
th: เมนู

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Never
th: ไม่เคย

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Text format
th: รูปแบบข้อความ
