Language Links On Menu (1.0.2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Weight
da: Vægt

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: Never
da: Aldrig

en: Full
da: Fuld

en: Short
da: Kort datoformat

en: Instructions
da: Vejledning

en: Multilingual
da: Sprog

en: About
da: Om

en: Flags
da: Flag

en: Only
da: Kun

en: Text format
da: Tekstformat

en: Language type
da: Sprogtype
