Language Links On Menu (1.0.2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Weight
et: Kaal

en: Menu
et: Menüü

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Full
et: Täielik

en: Short
et: Lühike

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: About
et: Programmist

en: Flags
et: Lipud

en: Only
et: Ainult

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Language type
et: Keele tüüp
