Language Links On Menu (1.0.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Weight
fr: Poids

en: Before
fr: Avant

en: After
fr: Après

en: Never
fr: Jamais

en: Full
fr: Complet

en: Short
fr: Court

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: About
fr: À propos

en: Only
fr: Seulement

en: Text format
fr: Format de texte

en: Language type
fr: Type de langue
