Language Links On Menu (1.0.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Weight
he: משקל

en: Menu
he: תפריט

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Never
he: אף פעם

en: Full
he: מלא

en: Short
he: קצר

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: About
he: אודות

en: Flags
he: נעיצה לרשימות

en: Text format
he: מבנה טקסט
