Language Links On Menu (1.0.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Weight
mn: Жин

en: Menu
mn: Цэс

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Short
mn: Богино

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
