Language Links On Menu (1.0.3) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Weight
pl: Waga

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Active
pl: Aktywne

en: Never
pl: Nigdy

en: Full
pl: Pełny

en: Short
pl: Krótka

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: About
pl: O stronie

en: Flags
pl: Flagi

en: Only
pl: Tylko

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Language type
pl: Typ języka
