Language Links On Menu (1.0.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Weight
fa: وزن

en: Menu
fa: قائم

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: Never
fa: هیچوقت

en: Full
fa: کامل

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: About
fa: درباره

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن
