Language Links On Menu (1.0.2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Weight
uk: Вага

en: Menu
uk: Меню

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Never
uk: Ніколи

en: Full
uk: Повністю

en: Short
uk: Короткий

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: About
uk: Про модуль

en: Flags
uk: Прапори

en: Only
uk: Тільки

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Configure the module
uk: Налаштувати модуль

en: Language type
uk: Тип мови
