Language Links On Menu (1.0.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Short
vi: Ngắn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Flags
vi: Cờ

en: Only
vi: Chỉ

en: Text format
vi: Định dạng văn bản
