Drupal LMS (1.0.8) - en to am translation catalogue (34 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: 1 hour | @count hours
am[0]: 1 ሰዓት
am[1]: @count ሰዓቶች

en: 1 day | @count days
am[0]: 1 ቀን
am[1]: @count ቀኖች

en: Selected
am: የተመረጠ

en: Published
am: የታተመ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Autocomplete matching
am: የራሥ-ሙላ ማዛመድ

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
