Drupal LMS (1.0.8) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Comment
ht: Komantè

en: Changed
ht: Chanje
