Drupal LMS (1.1.0-beta2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Add
af: Voeg by

en: Roles
af: Rolle

en: Revert
af: Rol terug
