Drupal LMS (1.1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Add
cs: Přidat

en: Roles
cs: Role

en: Class
cs: Třída

en: Revert
cs: Vrátit

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
cs: @type: smazána revize %title %revision.

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
cs: Revize příspěvku %title (@type) z %revision-date byla smazána.

en: @type: reverted %title revision %revision.
cs: @type: vrácena revize %title %revision.
